Попереду – практична медицина
21 квітня студенти випускних груп коледжу мали чудову нагоду поспілкуватися з представниками практичної медицини — директором Тетіївського центру первинної медико-санітарної допомоги О.А.Поліщуком та його заступником В.В.Вольською.
Під час зустрічі гості ознайомили майбутніх фахівців із діяльністю закладу, особливостями організації роботи в системі первинної медичної допомоги, умовами працевлаштування та професійного розвитку.
Зустріч відбулася у форматі відкритого діалогу: студенти мали змогу поставити запитання, отримати практичні поради та краще зрозуміти вимоги роботодавців.
На завершення представники Тетіївського ЦПМСД запросили випускників долучатися до команди закладу та розпочати свій професійний шлях у сфері медицини.
Щиро дякуємо гостям за змістовну розмову та підтримку майбутніх медиків!


